Mustafa Can Bircan’dan Türkiye 2.liği

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından 25 Temmuz 2021 Pazar günü Balıkesir’de yapılan Karesibey Hava Koşusu yarışmalarında Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Sporcusu Mustafa Can Bircan Türkiye 2.cisi oldu.

Türkiye’nin bütün illerinden toplam 202 sporcunun katılım sağladığı yarışmalarda Manisa İli ve İlçemizi temsilen bu yarışmaya katılan Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Sporcusu Mustafa Can Bircan 50 libre limitli 50 yaş üstü hava koşusunda (Menzil atışında) 359 metre 69 cm ile Türkiye 2.cisi oldu.
Büyükler Türkiye Şampiyonası Bursa’da
Aldıkları başarılı sonuçlarla Manisa ilimiz ve ilçemizi gururlandıran Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Okçuluk Takımı, 31 Temmuz Cumartesi günü Bursa Atıcılar Atletizm Pisti sahasında Büyükler Türkiye Şampiyonası Final Koşusu yarışmalarında derece almak için mücadele edecekler.. Final Koşusu yarışmalarına İlçemizi Halil İbrahim İlhan, Mustafa Can Bircan ve Teslime Bircan temsil edecek.Manisa İlimizin ve Soma İlçemizin Okçuluk Sporunda gurur kaynağı olan Geleneksel Türk Okçuluğu Soma Sotesspor Gençlik Kulübü sporcu kadrosu ve emeği geçenleri kutluyor, Bursa’da gerçekleşecek olan yarışmalarda başarılar diliyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir