Vatandaş İstedi Tulup Yapıyor

Soma’da çeşitli mahallelerde bozulan yollar vatandaşı çileden çıkarttı. Vatandaşın sesine kulak veren Başkan Tulup ve ekibi, bozulan yollarda kilit parke taşı döşeyerek halkın kullanımına hazır hale getirdi.

Soma’da ağır kış şartları ve çeşitli nedenlerle bozulan, parke taşları yerinden sökülen cadde ve sokaklarda yürüyemez hale gelen Somalılar, durumu Belediye Başkanı Ali Tulup’a iletti. Yapılan kontrollerden sonra Başkan Tulup ve ekibi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini harekete geçirerek Turgutalp Mahallesi Arafat Sokak, Hürriyet Mahallesi Aşıklar Sokak, ve Kurtuluş Mahallelerinde bakım ve onarım çalışması başlattı.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kilit parke taş döşeme tamiratı yaparak yol çalışmalarını tamamladı. Cadde ve sokaklar birer birer düzeltildi . Çalışmaları biten tüm mahalleler Soma halkının kullanımına hazır halde getirildi.

HER ŞEY SOMA İÇİN

İlçede yaşayan vatandaşların huzuru ve rahatı için yoğun mesai harcayan Belediye Başkanı Ali Tulup; “Bir yandan dev projeler üretirken; bir yandan da rutin belediyecilik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde devam etmesi için yoğun mesai harcıyoruz. Bu anlamda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bugüne kadar bozulan yollarda kilitli parke taşı döşemesi yaptı. Hedefimiz ilçemizin ker bir köşesine aynı hizmeti götürmektir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir