Soma’nın Geleceği Güvence Altında

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Soma Atıksu Arıtma Tesisi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. MASKİ İlçe Şefliğine de giden Çevik, vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı hizmet verme noktasında personel ile istişarelerde bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Soma Atıksu Arıtma Tesisi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Tesiste görevli personelden çalışmalar hakkında bilgi alan Çevik, atıksu arıtma ünitelerini tek tek gezerek incelemelerde bulundu. Daha sonra ilçe şefliğine giden Çevik, MASKİ personeli ile hizmetlerle ilgili istişarelerde bulundu. Abonelik hizmetlerinin de görüşüldüğü toplantıda vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı hizmet verilmesi noktasında talimatlar verildi. Çevik’e ziyaretinde, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş eşlik etti.
“Çalışmaları Yakından Takip Ediyoruz”
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, il genelindeki çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti. Çevik, “Soma ilçemizin evsel nitelikli atıksularını yönetmeliklere uygun bir şekilde arıtarak, sağlıklı bir biçimde doğaya dönüşünü sağlıyoruz. Daha yaşanılabilir bir kent inşa etme noktasında atıksu arıtma tesislerimiz büyük önem taşıyor. Bu çerçevede il genelinde işlettiğimiz 18 atıksu arıtma tesisini yakından takip ediyoruz. Bugün ayrıca, ilçe şefliğimizi de ziyaret ederek abonelik işlemlerinin daha hızlı ve kaliteli olması için personelimize gerekli talimatları verdik. Hizmet ve yatırımlarımızın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.