Soma Kurtuluş Gazetesi

Fen İşleri ekiplerinden Mazgal temizliği

Soma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, mazgal temizleme, asfaltlama, bordür tamirat çalışmaları yaptı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatlarıyla Soma’nın birçok noktasındaki faaliyetleriyle vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor.Ekipler tarafından daha önce tespiti yapılan ve vatandaşların da taleplerinin yer aldığı program kapsamında çalışma yürütülerek, eksikler gideriliyor. Bu kapsamda; mazgal temizlik çalışması, rotmiks […]

Fen İşleri ekiplerinden Mazgal temizliği
15 Mart 2021 - 10:58 'de eklendi.

Soma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, mazgal temizleme, asfaltlama, bordür tamirat çalışmaları yaptı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatlarıyla Soma’nın birçok noktasındaki faaliyetleriyle vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor.
Ekipler tarafından daha önce tespiti yapılan ve vatandaşların da taleplerinin yer aldığı program kapsamında çalışma yürütülerek, eksikler gideriliyor. Bu kapsamda; mazgal temizlik çalışması, rotmiks asfaltlama çalışması, bordur tamirat çalışması, kilit parke taş tamirat çalışması ve tesviye çalışması gerçekleştiren ekipler çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak vatandaşların kullanımına sunuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER