Soma Kurtuluş Gazetesi

Ditap kaydı olanlara Tarsim indirimi

Ditap(Digital Tarım Pazarı) Kaydı olan üreticilere TARSİM Prim İndirimi yapılacak. Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Digital Tarım Pazarına kaydı olan çiftçilerin TARSİM indiriminden faydalanacağı açıklandı.Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü açıklamasında ‘ Devlet Destekli Bitkisel Ürün Sigortası (TARSIM) Kapsamında; Dijital Tarım Pazarı (DITAP) sistemine kayıtlı üreticilere toplam poliçe primi üzerinden %5; […]

Ditap kaydı olanlara Tarsim indirimi
23 Aralık 2020 - 13:39 'de eklendi.

Ditap(Digital Tarım Pazarı) Kaydı olan üreticilere TARSİM Prim İndirimi yapılacak.

Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Digital Tarım Pazarına kaydı olan çiftçilerin TARSİM indiriminden faydalanacağı açıklandı.
Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü açıklamasında ‘ Devlet Destekli Bitkisel Ürün Sigortası (TARSIM) Kapsamında; Dijital Tarım Pazarı (DITAP) sistemine kayıtlı üreticilere toplam poliçe primi üzerinden %5; aynı zamanda DITAP üzerinden sözleşme yapmış olmaları halinde ise ilave %5 olmak üzere toplamda %10 prim indirimi uygulanacaktır. DITAP’a kayıt yaptırmak isteyen üreticilerimiz https://ditap.gov.tr internet sitesinden veya Müdürlüğümüze (E-devlet şifresi ile) gelerek kayıt yaptırabilirler.’denildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER