Black Jack Açıldı

Soma’da Raşit-Dilek Tokgöz çiftinin işletmeciliğini yaptığı Bleack Jack Giyim Mağazası Belediye Başkanı Ali Tulup’un  katılımıyla hizmete açıldı.

Soma Kurtuluş Mahallesi Fatih Caddesi görkemli bir açılış törenine ev sahipliği yaptı. Raşit-Dilek Tokgöz çiftinin işletmeciliğini yaptığı Bleack Jack Giyim Mağazası Belediye Başkanı Ali Tulup’un  katılımıyla hizmete açıldı. Çarşamba günü saat 14.00’de gerçekleşen açılış törenine;  Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi, Soma TSO Başkanı Cem Doğan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Ali Tulup, yeni işyerlerinin açılmasının hem esnaflar, hem vatandaşlar, hem de ülke ekonomisi açısından önemli bir gelişme olduğunu ifade ederek, yeni işyerinin sahiplerine ve Soma’ya hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Açılışta konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan yeni işyerlerinin Soma’ya  çeşitlilik kattığını ifade ederek, ’’Rekabetin olduğu yerde kalite, kalitenin olduğu yerde de bereket olur. Her açılan işyeri ilçemizin kalkınmasında ve büyümesinde önemli katkı sağlamaktadır’’ diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir