Soma Kurtuluş Gazetesi

15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Açıldı

Soma Belediyesi tarafından, ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ konulu fotoğraf sergisi açıldı. Sergide, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi gecesi ve sonrası çekilen fotoğraflar sergilendi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Soma’da, Soma Belediyesi Düğün ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ konulu fotoğraf sergisi açıldı. Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, […]

15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Açıldı
16 Temmuz 2019 - 11:51 'de eklendi.

Soma Belediyesi tarafından, ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ konulu fotoğraf sergisi açıldı. Sergide, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi gecesi ve sonrası çekilen fotoğraflar sergilendi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Soma’da, Soma Belediyesi Düğün ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ konulu fotoğraf sergisi açıldı. Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti İlçe Başkanı M. Ali Aksoy, CHP İlçe Başkanı Levent Elbinsoy, MHP İlçe Başkanı Adem Yıldırım, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Sergiye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER