Yarı yıl tatili başladı

2019-2020 Eğitim öğretim yılı ilk dönemi sona erdi.

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nda yapılan karne törenine Kaymakam Ahmet Altıntaş, Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi katıldı. 1., 2. ve 4. sınıflarda karne törenine katılan Kaymakam Ahmet Altıntaş, ‘Gazi Mustafa Kemal İlkokulumuz merkez okullarımızdan bir tanesi. Bu yıl karne porgramımızı bu okulumuzda gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz 3 aylık yoğun bir eğitim öğretim yılını tamamladılar. 2. döneme dinlenip zinde girebilmek için önlerinde 2 haftalık bir tatil var. Bol bol kitap okuyup, tatillerini en iyi şekilde değerlendirecek olan öğrencilerimiz ikinci döneme bomba gibi başlayacaklar. Öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum’dedi.
Milli Eğitim Müdürü Halil Can ise ‘ Soma’da 21.142 öğrenci bugün aynı anda karnelerini alıyor. 3 ay gibi bir süre yoğun tempo ile çalışan 1250 öğretmenimiz de 2 haftalık tatil yapacak. 2. dönemde yoğun bir program uygulanacak. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum’dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Eşki ise ‘ Yorucu geçen bir dönem sona erdi. Öğrencilerimize, ailelerine ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum’dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir