Temel Afet Bilinci Semineri

Manisa İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ekipleri tarafından temel afet bilinci semineri verildi. Ancak seminer Somalılar tarafından beklenen ilgiyi görmedi.

Soma Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda, Manisa İl Afet Acil Durum Müdürlüğü Planlama ve Zarar Azaltma Şube Müdürü Güray Karakaya tarafından temel afet bilinci konulu seminer verildi.
Sürekli depremlerin meydana geldiği Soma’da seminer beklenen yoğunluğu görmedi.


SODOS Başkanı Mustafa Alioğlu,’Soma Doğa Sporları Kulübü olarak başımıza heran gelebilecek olan afetlerle ilgili farkındalik oluşturmak amacıyla AFAD Manisa İl Müdürlüğü ile ortak olarak düzenlediğimiz temel afet bilinci seminerine konuşmacı olarak katılan Manisa Afad İl Şube Müdürü Jeoloji Mühendisi Güray Karakaya ve Arama Kurtarma Personeli Mehmet Özoğul’a eğitim seminerine katılanlar adına teşekkür ederiz.
Gönül isterdi ki kamu yararı gözetilerek afetlere karşı insanlarımızı bilinçlendirmek amacı ile düzenlenen bu seminere Somamızın yerel yönetiminden, protokolünden. sivil toplum kuruluşlarından, derneklerden,muhtarlardan katılımlar olsun ama olmadı’dedi.
Seminer sonunda SODOS Kulüp Başkanı Mustafa Alioglu seminere konuşmacı olarak katılan Güray Karakaya’ya kulübün flamasını takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir