SOMA ESNAFINDAN 1 DÖNEM İÇİN DESTEK İSTEDİ

Hafta sonu gerçekleşecek Soma Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimlerine başkan adayı olarak girecek olan Soma Pazarcılar Derneği Başkanı Coşkun Çayıroğlu Soma esnafından bir dönem için destek istediğini açıkladı.

22 yıldır Pazarcılar Derneği başkanlığını yürüten Çayıroğlu, bu dönem içinde dernekten bir kuruş maaş vs almadığını belirterek, “İnşallah seçildiğim takdirde yönetimimizle birlikte buradan da maaş ya da huzur hakkı talep almayacağız. Buradan gelecek gelirleri ihtiyaç sahibi esnaflarımızın öğrencileri için burs olarak kullanacağız. Bir hayalimiz var. Soma’nın güçlü sivil toplum örgütlerinden olan Soma Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olarak Soma’nın dinamiklerini harekete geçirerek esnafı ihya edecek olan fakülteyi Soma’ya getirmek için çalışacağız.” dedi.

22 YILLIK TECRÜBEYLE ESNAFIN SORUNLARINA HAKİMİZ

Öte yandan 22 yıldır Pazarcılar Odası başkanlığı yaptığını ve esnafın doğrudan sorunlarına hakim olduğunu söyleyen Çayıroğlu,”22 yıllık bu süre içerisinde açık olan tüm pazar yerlerimizi belediyemize uyum içerisinde çalışarak 5 pazaryerini kapalı alana çevirdik. Bugüne kadar pazarcı arkadaşlarımıza hizmet ettim. Allah nasip ederse sizlerin oyları ile seçilirsem tüm Somalı esnaflarımıza eşit adaletli şekilde hizmet edeceğimin sözünü veriyorum. Seçimden seçime değil her zaman sizin hizmetinizde olacağım. Esnafımızın  sorunlarını kuracağımız ekibimizle iyi analiz ederek Soma esnafına iyi hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Hafta sonu gerçekleşecek seçimlerin sağduyu içerisinde güzel geçeceğine inanıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.