Soma Belediyesi Sürekli Kadro Vasıflı Vasıfsız 51 İşçi Alımı

Soma Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda en az ortaokul mezunu sürekli kadroda farklı unvanlarda vasıflı vasıfsız toplamda 51 işçi personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Manisa ili Soma Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda en az ortaokul mezunu olanlardan 15 unvanda toplamda 51 işçi personel alınacaktır.
Soma Belediyesi personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı
Başvurular 6 – 10 Haziran 2022 tarihleri arasında kurum internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır.
Soma Belediyesi hangi unvanda kaç kişi alıyor
1 Elektrikçi, 1 İnşaat Boyacısı, 1 Kazıcı Yükleyici Operatörü, 1 Lastikçi, 1 Marangoz, 1 İş Makinesi Operatörü, 1 Sıhhi Tesisatçı, 1 İş Makineleri Tamircisi, 2 Kaynakçı, 2 Ağır Vasıta Şoförü, 2 Sulama Tankeri Şoförü, 2 Traktör Şoförü, 3 Çöp Kamyonu Şoförü, 5 Beden İşçisi, 14 Çöpçü ve 23 Park Bakım İşçisi alınacaktır.
Personel alımında aranan ortak başvuru şartları
Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, İşini yapmasına engel olabilecek bedensel ve zihinsel engeli bulunmamak, Soma ilçesinde ikamet ediyor olmak. Elektrikçi, İnşaat Boyacısı, Lastikçi, Marangoz, Sıhhi Tesisatçı, İş Makineleri Tamircisi, Kaynakçı alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, Alanında deneyim sahibi olmak.
Kazıcı Yükleyici Operatörü alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, G sınıfı ehliyete, Kazıcı Yükleyici ve Greyder Operatörlük belgesine sahip olmak, Yağ ve bakım konusunda deneyimli olmak.
İş Makinesi Operatörü alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, G sınıfı tercihen C sınıfı ehliyete sahip olmak, Yağ ve bakım konusunda deneyimli olmak.
Ağır Vasıta Şoförü alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, CE ve D sınıfı ehliyete, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.
Tanker Şoförü alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, Sulama tankeri ve römorklu traktör kullanabilmek, CE ve D sınıfı ehliyete, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.
Traktör Şoför alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, CE sınıfı ehliyete, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.
Çöp Kamyonu Şoförü alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, C sınıfı ehliyete, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.
Beden İşçisi, Çöpçü, Park Bakım İşçisi alımı için En az Ortaokul mezunu olmak.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.