Sinan VARDAR’dan Soma Halkına Mesaj Var

Bölgesel Amatör Lig’den 3. Lig’e çıkan Somaspor’un Onursal Başkanı Sinan Vardar, yazılı bir açıklama yayınlayarak Soma halkına seslendi.

Camiaya ve taraftara teşekkür eden Vardar, “Ben Soma’ya 5 yıl önce elim maden kazası sonrası geldim. Ve o dönemde Somaspor’un sahipsiz kalmasına çok üzüldüm kulübe sahip çıkarak başkanlık makamına oturdum. Bu dönem içinde Soma halkı ile el ele vererek görülen ve görülmeyen çok güzel şeylere imza atmanın gururunu yaşadık. Bugün yakalanan başarıda benim yanımda olan her Somalının büyük katkısı var. Öncelikle stadımızı genişlettik ve kurumsallaşma ve tesisleşme açısından önemli işlere imza attık. Gururla şunu söyleyebilirim ki; bugün Somaspor Türkiye’nin en güzel ve geniş kapsamlı futbol tesislerine sahip. Ve artık geleceğe güvenle bakabiliyor.
Bundan sonraki aşamalarda da yaptığımız başarılı futbol organizasyonuyla Soma’nın yetenekli gençlerine de güzel bir yol açtığımızı düşünüyorum. Sportif başarı olarak da Somaspor artık amatörlükten çıkıp profesyonel liglere adım attı. Bu yıllardır özlenen bir başarıydı ve bunu başarmanın haklı gururunu yaşıyorum. Bu gurur tüm Soma’nın…
BEN SOMA’YI VE SOMALILARI ÇOK SEVDİM
Ben Soma’yı ve Somalıları çok sevdim. Bugüne kadar da maddi ve manevi olarak hiç bir beklentim olmadı. Somaspor için ne yaptıysam Somalıların mutluluğu için yaptım. Kulübümüzü daha iyi yerlere taşıyabilmek için yine elimi ve yüreğimi taşın altına sokmaya hazırım. Bunun için Somalıların sevgisi haricinde hiç bir beklentim yok. Somaspor’un daha iyi yerlere gelmesi için şirketleşmenin doğru model olduğunu düşünüyorum.
SOMA TÜRKİYE’NİN FUTBOL ŞEHİRLERİNDEN BİRİ OLMALI
Somaspor artık güçlü finansman girdileri ile hedeflerini büyütmeli ve Soma Türkiye’nin futbol şehirlerinden biri olmalı diye düşünüyorum. Ancak tabii bu proje ve planlamalar sadece benim istememle olmaz. Kulübün kongre üyelerinin başka düşünceleri varsa buna da saygı gösteririm. Benim Somaspor ile güzel hayallerim var. 45 yıllık futbol birikimimi Somaspor’un başarısı için sunmaya hazırım. Tabii ki takdir; Soma ve Somasporluların. Gelişmeler ne olursa olsun her zaman Somaspor’un yanında olmaya devam edeceğim. Sevgi ve saygılarımla, SİNAN VARDAR.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.