ÖZKAN, AK PARTİ’NİN 20. KURULUŞ YILINI KUTLADI

“AK Parti, her şeyden ve hepimizden önce milletimizin partisidir. AK Parti’nin hikayesi, bir milletin aşk hikayesidir” 

AK Parti Manisa Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu üyesi Av. Mehmet Ali Özkan  “Milletine efendilik etmeyi değil, hizmeti  şiar edinen ve Türk siyaset tarihine damgasını vuran AK anlayış, bugün 20 yaşında. Hayırlara vesile olsun, kutlu olsun” dedi. Özkan , AK Parti’nin kuruluşunun 20. yıldönümü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. AK Parti Manisa Milletvekili  Av. Mehmet Ali Özkan mesajında; AK Parti’nin Türkiye’de siyasal-sosyal istikrar ve huzura en çok ihtiyaç duyulan bir dönemde kurulduğunu hatırlatarak, “Türkiye o gün bugündür bir devrimi yaşıyor, gelişimi yaşıyor, değişimi yaşıyor” ifadelerini kullandı. Türkiye’de hiçbir siyasi partinin birbiri ardına girdiği seçimlerden sürekli başarı kaydederek çıkamadığının altını çizen Özkan, bu ayrıcalığı sadece AK Parti’nin yaşadığını, bunun sebebinin de millet ve eser siyaseti olduğunu dile getirdi.

“AK PARTİ BİR TÜRKİYE PARTİSİDİR”

AK Parti’nin hikayesinin, milletin aşk hikayesi olduğunu söyleyen  AK Parti Manisa Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu üyesi Av. Mehmet Ali Özkan, “AK Parti, her şeyden ve hepimizden önce milletimizin partisidir. AK Parti’nin hikayesi, bir milletin aşk hikayesidir. AK Parti demek, güçlü bir millet iradesi demek, sağlam bir demokrasi demek ve katılımcı yönetim anlayışının yaşadığı altın çağ demektir. AK Parti demek; gelişime, değişime, kalkınmaya ve büyümeye öncülük etmek demektir.

Ve AK Parti demek; geleceği sağlam ve aydınlık bir Türkiye hedefine topyekûn odaklanmak demektir. Bu bağlamda AK Parti için yapılabilecek belki de en güzel tanım; ‘Bir Türkiye Partisi’ ve ‘Milletin Bizzat Kendisi’ olacaktır. Bu kutlu hareketin lideri olan Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Milletin Adamı’ deniliyor oluşu da işte bu yüzdendir” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE BÜYÜK GELİŞMELER KAYDETTİ”

AK Parti’nin, lideriyle ve bütün kadrolarıyla milletin huzuru, refahı ve selametinden başka hiçbir kaygısının olmadığını ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu üyesi Av. Mehmet Ali Özkan,  “AK Parti’miz kurulduğu günden bu yana önüne hep hedefler koyarak ilerledi. Liderimiz öncülüğünde en büyük düşümüz; “Yaşanabilir Bir Dünya” kurmak ve “Güçlü  Türkiye”yi her yönüyle özgür ve bağımsız, gerek kendi ve gerekse dünya coğrafyası üzerinde etkin, güçlü ve nüfuz sahibi bir ülke haline getirmekti.

Tabi bu hedef doğrultusunda yürürken, ülkenin kendi iç gelişimini tamamlaması da önemliydi.

Hamdolsun, bu gelişim süreci de sekteye uğramadan yürütüldü.

AK Parti’mizin iktidar olduğu günden bu zamana kadar Türkiye hemen her alanda adeta reform niteliğinde büyük gelişmeler kaydetti, kaydetmeye de devam ediyor.

Dolayısıyla geldiğimiz nokta gayretin, samimiyetin, özverinin ve en önemlisi de, milletimizden aldığımız desteğin ve duanın bir sonucudur” ifadelerini kullandı.

“ÖZKAN’DAN 2023 VİZYONUNA VURGU” AK Parti Manisa Milletvekili  Av. Mehmet Ali Özkan, mesajında şunları kaydetti: “Kurucu Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere gösterdiği istikamette yalnız ve yalnız milletimize hizmet etmek için yürümeye devam edeceğiz. 2023 vizyonuyla Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşımak; bilinmelidir ki, en büyük arzumuzdur. İşte bu duygu ve düşüncelerle AK Parti’mizin 20. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, millete hizmet yolunda samimiyet, tevazu ve gayretle çalışan AK Liderimize Cenab-ı Hakk’tan kolaylık, can sağlığı ve uzun ömürler niyaz ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir