Soma Kurtuluş Gazetesi

Okul Müdürlerinin talepleri dinlendi

Okul Müdürleri ile yapılan toplantıda talepler ve ihtiyaçlar görüşülürken, pandemi sürecinde okulların temizlikleri üzerinde duruldu. Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başkanlığında Okul Müdürlerinin katılımı ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Okul Müdürlerinin talepleri ve ihtiyaçları ele alındı.Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘İlçemizde bulunan İlkokul Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Çakmak başkanlığında, Şube […]

Okul Müdürlerinin talepleri dinlendi
18 Ağustos 2020 - 12:09 'de eklendi.

Okul Müdürleri ile yapılan toplantıda talepler ve ihtiyaçlar görüşülürken, pandemi sürecinde okulların temizlikleri üzerinde duruldu.

Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başkanlığında Okul Müdürlerinin katılımı ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Okul Müdürlerinin talepleri ve ihtiyaçları ele alındı.
Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘İlçemizde bulunan İlkokul Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Çakmak başkanlığında, Şube Müdürleri Ahmet Çakır ve Adem Dağcı’nın katılımlarıyla toplantı yapıldı.
Toplantıda ilkokullarımızda eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Okul müdürlerinin talep ve ihtiyaçları ele alındı.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Melek Baysal “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu” çerçevesinde açıklamalarda bulundu’denildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER