Okdemir’e vefa örneği

Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi konferans salonuna Mustafa Okdemir’in ismi verildi.

Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde öğretmenler günü nedeni ile kahvaltı ve açılış programı düzenlendi.
Programa Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Çevre okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. Programda Öğretmenler Günü nedeni ile hazırlanan pasta Ayşe Okdemir tarafından kesildi.
‘Okdemir’in adı yaşatılacak’
Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde mevcut olan konferans salonunun ismi, değiştirilerek vefat eden Matematik öğretmeni Mustafa Okdemir’in anısına “Mustafa Okdemir Konferans Salonu” olarak değiştirildi.
İsmi değişen konferans salonununun açılışı gerçekleştirildi.
Açılışta Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi öğretmenleri adına konuşma yapıldı.
Konuşmada ‘ Kısa bir süre önce aramızdan ayrılmış olsa da hala kalbimizde ve yanımızda olduğunu hissettiğimiz ve Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde emeği büyük, çalışkan ve özverili kardeşimiz Mustafa Okdemir’in adını yaşatmak amacıyla öğretmen arkadaşlarımızla Öğretmenler gününde adını salonumuza vererek bir nebze de olsa vefa borcumuzu yerine getirmek istedik. Almış olduğumuz bu kararı destekleyen sizlere çok teşekkür ediyoruz. Mustafa kardeşimizin emanetlerine sahip çıkıp hep destek olacağız’denildi.
Kurdele kesiminin ardından Mustafa Okdemir Konferans Salonunda Ayça Aytaç tarafından öğrenci ve öğretmenlere yönelik Koçluk Teknikleriyle Etkili İletişim ve Motivasyon adlı konferans düzenlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir