Motosiklet Tutkunları Bu Festivalde Buluşuyor

Soma Motosiklet Kulübü’nün bu yıl ikincisini düzenleyeceği Motosiklet festivali 19 Temmuz’da başlıyor. 

Soma’da Motosiklet tutkunlarının kurduğu ve birçok güzel etkinliğe imza atılan kulüp bu yıl ikinci kez festival hazırlığı yapıyor. Kulüp Başkanı Hasan Bulut yönetim kurulu ve dernek üyeleri 19 Temmuz’da başlayacak ve 3 gün sürecek festivale tüm motor tutkunlarını davet etti. 
Kulüp Başkanı Hasan Bulut, “Biz motor tutkunları olarak bir farkındalık oluşturarak halkımız ve motor tutkunları ile güzel vakit geçirmek için çalışıyoruz. Farklı dostluklar kurup her geçen gün büyüyoruz. Bu yıl ikinci kez festival hazırlıklarını tamamladık. Cuma günü başlayacak festivalimiz üç gün sürecek. Tüm arkadaşlarımızla birlikte programımıza Maden şehitliği ziyareti ile başlayacağız. Üç gün boyunca ikramlarımız, gezilerimiz, kamp ateşimiz, halk oyunları gösterileri, hediye çekilişleri ve konserler eşliğinde doyasıya eğlenceli bir festival yaşayacağız. Tüm halkımız etkinliklerimize davetlidir. Motorunu kap sende gel. 19 Temmuz’dan itibaren Kırkağaç Çamlığı’nda festival günlerinde buluşmaya bekliyoruz. Festivalimize katkı sağlayan ve organizasyonumuza destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

Ayrıca, eskiden hepimizin merakı olan Mobylette marka çift silindir motosiklet, yapılacak çekilişle festivale katılan motorculardan birinin olacak.

İşte 2. Soma Motosiklet Festivali’nin programı

19-07-2019 Cuma
10:00 – Festival alanına giriş ve kayıt..
15:00 – Dj Diablo Performansı
21:00 – Riff Band Konseri
20:07-2019 Cumartesi
10:00 – Misafirleri karşılama ve kayıt
15:00 – Dj Diablo Performansı
18:00 – Motosiklet Kortei ve Maden Şehitliği Ziyareti.
20:30 – Halk Oyunları Ekibi Efeler gösterimi
21:00 – Dj Diablo Performansı
21:30 – Çekiliş
22:00 – Riff Band Konseri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir