Kaymakam Akkaya’dan Pazar Yeri Denetimi

Soma’da henüz dün göreve başlayan yeni ilçe Kaymakamı Fatih Akkaya ayağının tozuyla Soma Çarşamba pazarında denetim yaptı.

Soma’da dün göreve başlayan yeni ilçe Kaymakamı Fatih Akkaya ayağının tozuyla Soma Çarşamba pazarında denetim yaptı. Denetime Soma İlçe Emniyet Müdürü Umut Er de eşlik etti.

İlçe Kaymakamı Fatih Akkaya, koronavirüs önlemlerinin uygulanmasına ilişkin Soma İlçe pazarını denetledi. Emniyet ekipleri ve Soma Belediyesi Zabıta ekipleri de denetime katıldı.

Kaymakam Akkaya, Sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek pazar tezgahlarını tek tek dolaşıp, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu, “Semt pazarlarımız için İçişleri Bakanlığımızdan gelen genelgelerle önlemlerimizi artırıyoruz. Hem sosyal mesafenin korunması hem de vatandaşlarımızın pazar yerlerinde huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken, sağlığının da korunabilmesi açısından alınan tüm tedbirleri uyguluyoruz. Öncelikle alınan her türlü tedbir, toplum sağlığı içindir. Bu noktada önlemlere hassasiyet gösteren bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntılı sürecin atlatılması için hem dua ediyoruz hem de yoğun çaba sarf ediyoruz.”

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.