Soma Kurtuluş Gazetesi

FEN İŞLERİ EKİPLERİ KIRSAL MAHALLELERDE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Soma belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez mahallelerde sürdürdüğü bakım, tamirat, yenileme ve boyama çalışmalarına kırsal mahallelerde de yoğun bir şekilde devam ediyor. Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatıyla ekipler Soma’ya bağlı kırsal mahallelerde tüm ova ve bağlantı yollarında düzenleme çalışmaları başlattı. Çiftçilerin arazilerine daha rahat bir şekilde ulaşım sağlamaları amacı ile ova yolu düzenleme çalışmaları […]

FEN İŞLERİ EKİPLERİ KIRSAL MAHALLELERDE HİZMETE DEVAM EDİYOR
21 Aralık 2020 - 12:11 'de eklendi.

Soma belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez mahallelerde sürdürdüğü bakım, tamirat, yenileme ve boyama çalışmalarına kırsal mahallelerde de yoğun bir şekilde devam ediyor.

Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatıyla ekipler Soma’ya bağlı kırsal mahallelerde tüm ova ve bağlantı yollarında düzenleme çalışmaları başlattı. Çiftçilerin arazilerine daha rahat bir şekilde ulaşım sağlamaları amacı ile ova yolu düzenleme çalışmaları yapan Soma Belediyesi günlük programlar dahilinde tesviye ve bypaslama çalışmaları ile istinat duvarı tamirlerine de devam ederken muhtardan gelen istek ve talepleri de yerine getiriyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER