Soma Kurtuluş Gazetesi

Başkan Tulup, Zafer Spor Tesislerinde

Belediye Başkanı Ali Tulup ve Ak Parti Soma Kadın Kolları Yönetimi, Soma Zafer Spor Tesislerini ziyaret ederek eğlenceli zaman geçirdi. Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma kadın Kolları ile birlikte Soma Zafer Spor Tesislerini ziyaret etti. Soma Zafer Spor Tesislerinde kahvaltı programı ile başlayan gün, mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin katılımı ile devam etti. […]

Başkan Tulup,  Zafer Spor Tesislerinde
25 Temmuz 2019 - 12:52 'de eklendi.

Belediye Başkanı Ali Tulup ve Ak Parti Soma Kadın Kolları Yönetimi, Soma Zafer Spor Tesislerini ziyaret ederek eğlenceli zaman geçirdi.

Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma kadın Kolları ile birlikte Soma Zafer Spor Tesislerini ziyaret etti. Soma Zafer Spor Tesislerinde kahvaltı programı ile başlayan gün, mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin katılımı ile devam etti. Zafer spor Kulüp Başkanı Hakan Arslancan ve yönetimi tarafından katılanlara eğlenceli dakikalar yaşatıldı. Yaz kurslarında eğitim gören öğrenciler ile bol bol vakit geçiren Belediye Başkanı Ali Tulup ve beraberindekiler ‘Kulüp Başkanı Hakan Arslancan, eşi Sevim Arslancan, Zafer Spor yönetimine ve çalışanlarına, güler yüzü pür neşe duruşlarıyla birlikte neşeli dakikalar geçirmelerini sağlayan Zafer Spor Kız Futbol takımına teşekkür ederek’ ayrıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER