ZAFER SPORDAN SOMA SPORA BÜYÜK DESTEK.

Zafer Spor Yönetim Kurulu aldığı bir karar ile U15, U16 ve U17 takımlarının sporcularını ücretsiz olarak Soma Spora verdi.

Kurulduğu günden beri ilçemizin ve ilimizin en ciddi altyapılarından birine sahip olan Zafer Spor Kulübü 5 yıldır gözbebeği gibi bakıp yetiştirdiği 36 sporcusunu Soma Sporun altyapısına devrederek Gelişim liglerinde Soma Sporun başarılı olması için en büyük desteği sağladı.
Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada.
“İlçemizde profesyonel bir takımın olması ile gençlerimiz için yeni bir alan açılmış oldu. Yönetim kurulu olarak aldığımız karar ile U15,U16 ve U17 takımlarımızın 36 sporcusunu ücretsiz olarak Soma Spora devretme kararı almış bulunuyoruz. Bu takımlarımız gruplarında ve ilimizde bir çok şampiyonluklar yaşamış ilimizi Türkiye Şampiyonalarında temsil etmiş takımlarımızdır. İçlerinde Gelişim liglerinde oynayıp kendilerini daha fazla geliştirerek gelecekte Soma Spor A takımında oynayabilecek kapasite de oyuncular olduğuna inandığımız sporcularımız var. Soma Spor Yönetim kurulunun da Soma’lı gençlere gereken önemi vereceklerine ve onların gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim ekibi ile gençlerimizi daha ileriye taşıyacaklarını umut ediyoruz.
Gençlerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki sporculuk yaşamlarında başarılar diliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir