Somalı Firma Altın madalyayı kaptı

14. Ulusal Naturel Zeytinyağı Kalite ödüllerinde Somalı Üretici Ertuğrul Özcan’ın kurduğu Antikas Firması Altın Madalyayı kaptı.

Soma’nın zeytinyağı markaları uluslararası yarışmalarda başarılarına başarı eklemeye devam ediyor.
Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan, Somalı üretici Ertuğrul Özcan’ın kurduğu Antikas Firması’nın 2020-2021 Üretin yılı 14. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite ödüllerinde Altın madalya kazandığını duyurdu.
Aslan açıklamasında “Zeytindostu Derneği’nin düzenlemiş olduğu 2020-2021 üretim yılı 14. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Ödülleri’nde Altın Madalya kazanan Antikas Zeytinyağına büyük bir alkış.
Somamızdan böyle markalı zeytinyağlarının ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül aldığını görmek beni fazlasıyla mutlu ediyor. Daha yeni kurulmasına rağmen sahibi Ertuğrul Özcan’ın zeytin ve zeytinyağına aşkını bildiğimden bu ödülü alması tesadüf değil. Özellikle yarışmalara girecek zeytinyağını üretmek için verdiği emeğe ve özene
üretim sezonunda birebir şahit olduğumdan bu ödülün bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. Somamızın zeytinyağlarının kalitesini bu yarışmalarda tescilleyen butik markalarımıza sonsuz teşekkürler. Daha öncede dediğimiz gibi zeytinyağında Somamızı izlemeye devam edin daha bu başlangıç” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir