Soma Ali’m Takı Dünyası görkemli bir törenle açıldı

Soma’da özellikle bayanlara ve gençlere yönelik takı tasarım mağazası Soma Ali’m Takı Dünyası açılışı Altansoy Organizasyonun renkli organizasyonu ve yoğun katılımcılar ile dualarla açıldı. Soma Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi, Soma Belediyesi Koordinatörü Sabır Tuna, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şİmşek ve çok sayıda davetlinin katılımıyla törenle açıldı.

Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Ekşi Soma’da değişim yaşandığını belirterek, “Parlayan Kent Somamızda her geçen gün sektörel anlamda genişleme yaşıyoruz. Bu nedenle esnaflarımız ve yeni açılan iş yerleri de değişime ve gelişime ayak uydurarak açılışlar yapılmaktadır. Soam Ali’m Takı Dünyası Soma ve çevre ilçelerinde ihtiyacını karşılayacak gereksinim olan bir mağazadır. Bu değişime ayak uyduran her zaman kazanacaktır” dedi.

Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek’teBaşkan Ekşi’ye katıldığını belirterek Soma Ali’m Takı Dünyası işletmecisi Ali Kalmaz’ı tebrik etti ve bol bereketli kazançlar diledi.

Mağaza sahibi Ali Kalmaz, değişen ve gelişen Soma’da böyle bir mağazaya gereksinim duyduklarını belirterek “hayalimdi ve bunu gerçekleştirdim. Takı sektöründe başarıya ulaşacağız. Açılışa katılanlara çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından açılış Kurdelasını davetliler ile birlikte dualar eşliğinde kesen Kalmaz Davetliler ile birlikte mağazayı gezdi ve davetlilere pilav ayran ikramında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.