Sokaklar Pırıl Pırıl

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’un seçim öncesi vaatleri arasında yer alan mahalle içi yollarının yapılması projesine Zafer mahallesinde devam edildi. Zemin hazıklık çalışmalarının ardından Yıldız Sokakta ve Badem Sokakta kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’un seçim öncesi vaatleri arasında yer alan mahalle içi yollarının yapılması projesine Zafer mahallesinde devam edildi. Soma Belediyesi fen İşleri Müdürlüğü tarafından zemin hazıklık çalışmalarının ardından Yıldız Sokakta ve Badem Sokakta kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Çalışmalar hakkında konuşan Belediye Başkanı Ali Tulup, zaman içinde hava şartları nedeniyle yıpranan yollarda, Soma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan kilitli parke taşı döşeme, bordür ve tretuvar çalışmalarını kış sezonu öncesi tamamlanması için yoğun bir şekilde devam ettiğini anımsatarak; “Özellikle mahalle içi yolların yapılması konusunda çalışmalarımız başladı. Sırasıyla bütün mahallelerimizde bu çalışmaları yapacağız.” diye konuştu.
SIRADA KIRSAL MAHALLELER VAR
Olanaklar ölçüsünde yürütülen çalışmaların kısa sürede tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunduklarını da belirten Başkan Tulup, sırada kırsal mahallelerin olduğunu söyledi. Başkan Tulup, “Allah’ın izniyle kırsal mahallelerimizi de modern bir görünüme kavuşturacağız. Görev süremiz içinde hizmet gitmeyen mahalle kalmayacak” dedi.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.