Sağlık çalışanlarına Moral ziyareti

Manisa İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici, Pandemi döneminde Soma ziyaretleri yaparak, sağlık çalışanlarına moral vermeye devam ediyor.

Manisa İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici, Covid-19 salgını boyunca Sağlık çalışanlarını sık sık ziyaret ederek moral ve motivasyon desteğinde bulunuyor. Geçtiğimiz hafta Soma Devlet Hastanesi, Soma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Soma 9 Nolu Aile Sağlığı Merkezini İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fatih Güven ile birlikte ziyaret etti.
İl Sağlık Müdürü Yemenici, ziyaret sonrası açıklamasında ‘Soma Devlet Hastanesi’ni ziyaret ettik. Pandemi ile mücadele ve covid aşılama çalışmalarını değerlendirdik. Soma Devlet Hastanemiz de diğer hastanelerimiz gibi covid ile mücadelede çok başarılı çalışmalar yaptılar. Başta hastane yöneticileri olmak üzere bütün personellerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca Soma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni İlçe Sağlık Müdürümüz Dr.Fatih Güven ile birlikte ziyaret ettik. Pandemi dönemi ağız ve diş sağlığı hizmetlerini değerlendirdik. Daha sonra ise Soma Merkez 9 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret ederek, Aile hekimlerimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, hayırlı görevler diledik’ ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir