Okul kıyafeti için başka adrese gerek yok. Size ARMİ yeter..

Uzun bir tatilin ardından yeni eğitim öğretim döneminin başlangıcı için geriye sayım başlarken ARMİ GİYİM yeni sezon için hazırlıklarını tamamladı.

Soma’da Fatih caddesi üzerinde yıllardır bay ve bayan giyimde kaliteli ürün yelpazesi ile hizmet veren Armi Giyim Mağazası yeni eğitim sezonunda ARMİ kalitesi ile tüm okulların okul formalarını bünyesine taşıdı.

ÜSTELİK SAĞLIKLI VE UYGUN FİYATLI

İşletmeci Armağan Keskin yeni eğitim sezonu öncesinde mağaza olarak gerekli hazırlıkların tamamlandığını belirtti. Keskin, ARMİ markası ile yıllardan buyana soma halkına hizmet veriyoruz. Mağazamız bu yıl da okul kıyafetleri ile öğrencilerin hizmetinde olacak. Üstelik öğrenci sağlığını düşünerek kıyafetlerimizi % 100 Pamuk ile donattık. Kanserojen maddeden uzak tutarak önce çocuklarımızın sağlığı dedik. Hem sağlıklı hem kaliteli hemde uygun fiyatlı okul kıyafetleri ARMİ’de. 

SLOGANIMIZ GİBİ ARTIK ARMİ’DE OKULDA…

Keskin, “Tüm okul formalarını kendimiz imal ederek ekonomik ve kaliteli ürünleri öğrencilerimizin kullanımına sunduk. Öğrenciler kaliteli ürünleri Mağazamız ARMİ’den giyecek veliler ise ekonomik anlamda biraz daha rahatlamış olacak. Siz istediniz biz imal ettik. Kalite garantili ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik 25 TL’den başlayan fiyatlarla tüm öğrencilerimizi en sağlıklı şekilde okula hazırlıyoruz” dedi.

ARMİ Giyim Soma’da bütün okul formaları ile hizmetinizde. Üstelik Kaliteli ve ekonomik…

Farkımız Üretici olmamız…’dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.