Soma Kurtuluş Gazetesi

MİLLİ EĞİTİM BAKANI’NDAN YAZ TATİLİ AÇIKLAMASI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Yaz tatilinin ortadan kalkması söz konusu bile değildir.” dedi.Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Telafi eğitimi düzenlemesi kısmi ve hızlandırılmış bir “telafi” sürecini tanımlamaktadır. Dönemin bütün bir şekilde tekrarı veya yaz tatilinin ortadan kalkması söz konusu bile değildir.” dedi.Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TBMM Genel Kurul’da kabul edilen Telafi eğitim düzenlemesi […]

MİLLİ EĞİTİM BAKANI’NDAN YAZ TATİLİ AÇIKLAMASI
20 Nisan 2020 - 13:13 'de eklendi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Yaz tatilinin ortadan kalkması söz konusu bile değildir.” dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Telafi eğitimi düzenlemesi kısmi ve hızlandırılmış bir “telafi” sürecini tanımlamaktadır. Dönemin bütün bir şekilde tekrarı veya yaz tatilinin ortadan kalkması söz konusu bile değildir.” dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TBMM Genel Kurul’da kabul edilen Telafi eğitim düzenlemesi ile ilgili, dönemin bütün bir şekilde tekrarı veya yaz tatilinin ortadan kalkmasının söz konusu olmadığını söyledi.
Bakan Selçuk, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “TBMM’de kabul edilen “Telafi eğitimi düzenlemesi” kısmi ve hızlandırılmış bir “telafi” sürecini tanımlamaktadır. Dönemin bütün bir şekilde tekrarı veya yaz tatilinin ortadan kalkması söz konusu bile değildir. Çocuklarımızın yaz tatilini doyasıya yaşamasını ümit ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER