MİLLETVEKİLİ ÖZKAN’DAN BAYRAM MESAJI

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


”Taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı, özellikle zor süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde birbirimize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.”

Mehmet Ali Özkan yayımladığı mesajında;
”Rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, saygı, sevgi, dostluk ve kardeşlik ortamı oluşturan bayramları, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı, özellikle zor süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde birbirimize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.
Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle birbirimize karşı olan sorumluluğumuz daha fazla. Bundan sonraki bayramları ve hayatımızı toplum ve birey olarak sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabilmemiz için bu bayramı evlerimizde geçirmemiz büyük önem arz etmektedir.
Ancak, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmak zorunda kaldığı bu bayramı başta aile büyüklerimiz, akraba, dost ve komşularımız ile çok şey borçlu olduğumuz şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere sevdiklerimize yapacağımız sıcak bir telefon araması ile onlara madden uzak olsak da manen çok yakın olduğumuzu hissettirerek geçirmeliyiz.

Pandemi sürecinde alınan tedbirleri ile, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymamız hayati önem taşımaktadır. Bugüne kadar salgın kapsamında alınan tedbirleri büyük bir sabır ve anlayışla yerine getiren kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle; Cenab-ı Hakk’tan, başta Manisalı hemşehrilerimiz olmak üzere Milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu kutlu bayramın Aziz Milletimize, tüm insanlığa barış, kardeşlik, bereket, huzur getirmesini ve herkesin ortak duygularda birleştiği bir Ramazan Bayramı geçirmemizi temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.