Liseli kızlar Masa Tenisinde

Liseler arası Kız Masa Tenisi turnuvasında ferdi olarak Borsa Fen Lisesi öğrencisi 1. olurken, takım halinde ise Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi 1. oldu.

Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde düzenlenen Liseler arası kız Masa tenisi müsabakaları sona erdi. Ferdi’de Soma Fen Lisesi öğrencisi 1. olurken takım halinde ise Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi kızları kupayı göğüsledi.
Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici’nin de katılımı ile yapılan ödül töreninde konuşan Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert ‘Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce 16. Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen sportif etkinlikler kapsamında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Liseler arası Kız Masa Tenisi müsabakalarına katılan ve dereceye giren okullarımızı ve sporcularımızı tebrik ederiz.
Ferdi Kategoride dereceye giren öğrencilerimiz:
1.Sena ÇELEBİ (Soma Fen Lisesi)
2.Çiğdem BAYINDIR (Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi)
3.Nefise YILMAZ (Cemil Meriç Anadolu Lisesi)
Kız Takım Kategorisinde dereceye giren okullarımız:
1.Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi
2.Soma Fen Lisesi
3.Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Müsabakalar süresince emeği geçen tüm öğretmenlerimize, İl Milli Eğitim müdürümüz Sn. Mustafa Dikici’ye, Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdari yönetimine ve her zaman sporun destekçisi olan Soma Belediyesi’ne teşekkür ederiz’dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.