Kadın Girişimcileri Buluşturan Fuar

Soma  2.’nci Girişimcilik Fuarı kapılarını açtı. 150 katılımcının yer aldığı fuar 10 Ekim tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Soma Belediyesi’nin katkılarıyla, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu tarafından bu yıl 2.’si organize edilen Soma  2.’nci Girişimcilik Fuarı kapılarını açtı. Soma Kapalı Pazaryeri’de açılan fuara, Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis üyeleri ile Soma AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, CHP İlçe Başkanı Levent Elbinsoy ile çok sayıda davetli katılı.
7-8-9-10 Ekim tarihleri arasında açık kalacak olan Soma  2.’nci Girişimcilik Fuarı’nın açılışında konuşan Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan; “Geçen yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz fuarımızı 62 katılımcıyla gerçekleştirmiştik. Bu yıl ise 150 katılımcı ile fuarımızın açılışını gerçekleştirdik. Girişimcilik Fuarı, önümüzdeki yıldan itibaren geleneksel hale gelecek. Her dönem bu fuarları tekrarlayacağız. Tabi ki bu fuarları düzenlemek sorumluluk ve çalışmak gerektiriyor. Bu nedenle fuarın organizasyonunda önemli görevler üstlenen başta Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen hanıma ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi bu fuarı belediyemiz ile ortaklaşa yapıyoruz. Ben başta Kaymakamımız Ahmet Altıntaş’a ve Belediye Başkanımız Ali Tulup’a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ise, fuarda kadın emeğinin ön plana çıktığını ifade ettiği konuşmasında; “Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Soma Belediyesi’nin katkıları, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu’nun gayretleri ile bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Girişimcilik Fuarı’nı açıyoruz. Her yıl eksikliklerimiz bir kenara not alarak, bir dahaki yıl daha güzel fuarlar düzenlemek için gayret sarf ediyoruz. Fuarımızın Soma’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından 150 katılımcının ürünlerini sergilediği stantları gezen protokol üyeleri, yapılan çalışmalar ve ürünler hakkında bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.