Soma Kurtuluş Gazetesi

GELENEK YİNE BOZULMADI

Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası bu yıl 13.kez yine Somalı sporseverlerle buluşacak. 24 Aralık 2019 – 28 Şubat 2020 arasında duzenlecek turnuvaya bu yıl Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi ev sahipliği yapacak. Turnuvaya katılım koşulları ve müracaat koşulları şu şekildedir. -Müracaat :19 Aralık Perşembe günü mesai bitimine kadar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne yapılacaktır. -Müsabaka Yeri […]

GELENEK YİNE BOZULMADI
20 Kasım 2019 - 14:11 'de eklendi.

Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası bu yıl 13.kez yine Somalı sporseverlerle buluşacak.

24 Aralık 2019 – 28 Şubat 2020 arasında duzenlecek turnuvaya bu yıl Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi ev sahipliği yapacak. Turnuvaya katılım koşulları ve müracaat koşulları şu şekildedir.
-Müracaat :19 Aralık Perşembe günü mesai bitimine kadar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne yapılacaktır.
-Müsabaka Yeri :Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır.
-Takım ve Oyuncu Sayısı :Takım listeleri 15 kişi ile sınırlı olup (saha içinde 6 asil +6 yedek oyuncu bulundurmak şartıyla) teslim tarihinden sonra değişiklik kabul edilmeyecektir. Ayrıca takımın sorumlu idarecisi olarak bir isim komiteye bildirilecektir.
-Turnuvaya katılacak takımlar listelerine oyuncuların kimlik fotokopilerini, kurum personeli olduklarına dair belge ve sağlık raporlarını ekleyeceklerdir.
-Dernekler turnuvaya katılım sağlayamazlar.
-Turnuvada faal voleybol hayatını bitirmiş sporcular oynayabilirler.
-Turnuvaya katılan sporcular için yaş sınırı yoktur.
-Takımlar 400 TL katılım ücreti ödeyecektir.
Takimlar itiraz etmeleri durumunda itiraz dilekçeleri ile beraber 300 TL yatiracaklardir. Haklı görüldükleri takdirde bu para iade edilecektir.
-Turnuva tertip komitesinin aldığı kurallar kesindir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER