ESNAF ODASI VE DOĞA SPORLARINDAN DESTEK

Soma’da bazı kurumlar yangın bölgesine destek amacıyla yardım kampanyası başlattı. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Doğa Sporları Kulübünün başlattığı yardım kampanyasıyla afet bölgesine temel ihtiyaç malzemeleri gönderilecek

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Türkiye’nin ciğerlerinin yandığı Antalya ve Muğla bölgesine destek kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok bağış olduğunu söyleyen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, “N95 maske, ısıya dayanıklı eldiven, el feneri, powerbank ve yanık kremi, ısıya dayanıklar giyecekler tedarik edilecek. Kampanya kapsamında esnaflarımızın birçoğunda destekler alıyoruz. Duyarlı olan herkese teşekkürler. Bir Tır dolusu malzemeler tedariği tamamlandığında yola çıkacak. Destek vermek isteyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odamıza müracaat edebilir. ” dedi.

Soma Doğa Sporları Kulübü de Antalya ve Muğla’daki orman yangınları için mücadele eden ekipler için destek kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Yanmaz Eldiven, Bot, Kafa feneri acil öncelikle tedarik edilecek. Yine Sinekkovar sprey, Orman işçileri için iç çamaşır, yangın söndürme tüpü, powerbank tedariği için çalışma başlattı. Bu ihtiyaçlardan yardımcı olmak isteyenlerin Soma Doğa Sporları kulübü binası Doğa kafeye acil gönderim yapılacaktır. ” denildi.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.