Soma Kurtuluş Gazetesi

Duyarlı genç kıza teşekkür

Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna duyarlı genç kıza teşekkür etti. Bacağındaki kemikte kırık olan kediyi Sosyal Medya üzerinden ulaştığı kişilerin yardımı ile veterinere götürerek tedavi ettiren genç kızı Belediyede ağırlayan Başkan Yardımcısı Sabır Tuna duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.Sosyal Medyayı bilinçli kullanması sayesinde minik bir yavrunun iyileştirilmesinde emeği olan genç kıza teşekkür eden Başkan Yardımcısı […]

Duyarlı genç kıza teşekkür
12 Ocak 2021 - 11:08 'de eklendi.

Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna duyarlı genç kıza teşekkür etti.

Bacağındaki kemikte kırık olan kediyi Sosyal Medya üzerinden ulaştığı kişilerin yardımı ile veterinere götürerek tedavi ettiren genç kızı Belediyede ağırlayan Başkan Yardımcısı Sabır Tuna duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.
Sosyal Medyayı bilinçli kullanması sayesinde minik bir yavrunun iyileştirilmesinde emeği olan genç kıza teşekkür eden Başkan Yardımcısı Sabır Tuna ‘Hayvansever genç kızımız Sinem Ay, bacağındaki kemikte kırık olan bir kediyi sosyal medyadan ulaştığı kişilerin de yardımlarıyla Veterinere götürerek tedavi olmasını sağladı. Bizde belediyemiz olarak sevimli dostlarımızı her zaman koruyarak onlara destek veriyoruz ve ayrıca genç kardeşimiz Sinem Ay’a da duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz’dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER