Çalışmalara son gaz devam

Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatı ile ilçe geneli çalışmalarını yoğun tempoda devam ettiriyor.

Haftalık program dahilinde günlük çalışmalarını belirleyen fen işleri ekipleri, Soma’da yaşayan vatandaşların memnuniyetini de göz önüne alarak çalışmalarını yürütüyor. Vatandaşların talep ve isteklerini de göz önüne alarak çalışma rutinini belirleyen ekipler bu doğrultuda mahallelerde kilit parke taş döşeme çalışması yaparak yollarda ve kaldırımlarda oluşan bozulmaların giderilmesini sağlıyor. Kilit parke ve taş döşemenin yanı sıra dolgu ve tesviye çalışmaları da yürüten ekipler aynı zamanda silinir, mangal çalışması ile boya ve kazı işlerini de sürdürüyor. Fen işleri ekipleri çalışmaların aralıksız bir şekilde ilçe geneli devam edeceğini belirtti.

PROJEYE İNCELEME YAPILDI

İlçedeki ana arter yollarda aydınlatmalar ile trafik akışını düzenleyecek kavşak ve yaya kaldırımları ile geçişlerinin daha emniyetli olması için Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatları ile başlatılan proje çalışmaları için Manisa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Planlama ve Harita Şube Müdürlüğü teknik Personelleri ile Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna, İmar ve Şehircilik Müdür V.  Ersin Bülbül ve teknik Personeller ile sahada incelemelerde bulundu.İlçede ana arter yollardaki olumsuzlukları yerinde tespit ederek değerlendiren ekip  Proje çalışmalarına başladı. Projeler tamamlandığında uygulama safhasına geçilecek olan yollar bitirildiğinde daha güvenli ve düzenli Prestij Caddeleri görünümüne kavuşmuş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir