Soma Kurtuluş Gazetesi

Cadde ve sokaklar dezenfekte edildi

Soma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında Soma ilçe merkezindeki cadde ve sokakları baştan sona dezenfekte etti. Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Soma Belediyesi, İlçe merkezinde zorunlu olarak vatandaş kullanımının yoğun olduğu cadde ve sokaklarda, banka, PTT, kamu kurum ve kuruluş önlerinde […]

Cadde ve sokaklar  dezenfekte edildi
15 Nisan 2020 - 16:17 'de eklendi.

Soma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında Soma ilçe merkezindeki cadde ve sokakları baştan sona dezenfekte etti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Soma Belediyesi, İlçe merkezinde zorunlu olarak vatandaş kullanımının yoğun olduğu cadde ve sokaklarda, banka, PTT, kamu kurum ve kuruluş önlerinde temizleme ve yıkama çalışmaları yaptı.
Araçlardaki dezenfektan içeren köpük ve su ile yıkanan cadde ve sokaklar, 4 ayrı nokta da personellerin hummalı çalışmaları ile temizlendi. Soma Belediyesi ilçe genelinde temizlik ve hijyen faaliyetlerine devam ediyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER