Soma Kurtuluş Gazetesi

TSO Yönetiminden Yörükler Derneğine ziyaret

Soma TSO’dan Soma Balıkesir Yöreleri Ertuğrul Gazi Kültür ve Dayanışma Derneği’ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Meclis üyesi Halil İbrahim Süler, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Suer, Hayrullah Çetin ve Disiplin Kurulu Başkanı Mahir Sönmez, Soma Balıkesir Yöreleri Ertuğrul Gazi Eğitim, Kültür ve […]

TSO Yönetiminden  Yörükler Derneğine ziyaret
26 Temmuz 2019 - 12:50 'de eklendi.

Soma TSO’dan Soma Balıkesir Yöreleri Ertuğrul Gazi Kültür ve Dayanışma Derneği’ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Meclis üyesi Halil İbrahim Süler, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Suer, Hayrullah Çetin ve Disiplin Kurulu Başkanı Mahir Sönmez, Soma Balıkesir Yöreleri Ertuğrul Gazi Eğitim, Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Muzaffer Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cem Doğan, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulla Başkan seçilen Muzaffer Kılıç ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi.
Ziyaretin sonunda Dernek Başkanı Muzaffer Kılıç, nazik ziyaretleri için Soma Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER