‘Fazla Yolcu’ Denetimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Soma ve Kırkağaç’ta fazla yolcu taşıyan sürücülere cezai işlem uyguladı.

Ulaşımda hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla kontrol çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Soma ve Kırkağaç’ta, servis taşımacılığı ve toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Yolcu güvenliğine dikkat çekilen denetimlerde, araçlarında fazla yolcu taşıyan sürücülere de cezai işlem uygulandı.
İl genelinde denetim çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma ve Kırkağaç’ta, servis taşımacılığı ve toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Toplu ulaşım araçlarını tüm ayrıntılarıyla kontrolden geçiren Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlayan ekipler, araçta fazla yolcu taşıyan sürücülere de cezai işlem uyguladı. Denetimlerin devam edeceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün,” Ulaşımda konforu arttırmak, vatandaşlarımızın daha güvenli bir şekilde seyahat etmeleri amacıyla kontrol çalışmalarımız devam edecek. Bu anlamda Soma ve Kırkağaç ilçelerimizde yaptığımız denetimlerde 16 araç sürücüsüne fazla yolcu taşımaktan cezai işlem uyguladık” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir