Ankara’da önemli görüşmeler

Soma heyeti, Gençlik ve Spor Bakanı, Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü, EÜAŞ Genel Müdür Yardımcısı ile bir araya gelerek yeni projeler ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.

Soma Belediye Başkanımız Ali Tulup, Belediye Başkan Yardımcılarımız Sabır Tuna ve Abdullah Ekşi, Soma Nakliyeciler Kooperatifi Başkanımız Hayati Gümüş ve Başkan Yardımcısı Doğan Vural ile beraber Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Hasan Hüseyin Erdoğan’ı makamında ziyaret ettik. İlçemiz ile ilgili ısınma amaçlı kömür temini ve Millet Bahçesi içerisinde yer alan Soma Maden Müzemi zin yapımı ile ilgili görüşme lerde bulunduk. İlgi alakası ve misafirperverliğin den dolayı Genel Müdürümüze teşekkür ediyoruz” dedi.
“EÜAŞ yatırımları konuşuldu”
Soma Belediye Başkanımız Ali Tulup ve Belediye Başkan Yardımcımız Sabır Tuna ile beraber EÜAŞ Genel Müdür Yardımcısı Kazım Özgür’ü makamında ziyaret ederek ilçemiz ile ilgili yapacağımız yatırımlar hakkında görüşmelerde bulunduk. Ayrıca iki günlük meclis ziyaretlerimizin finalinde, tüm programlarımızı eksiksiz ayarlayan bizlere rehberlik eden bizlerle yakından ilgilenen çok değerli milletvekilimiz Av. Mehmet Ali Özkan’ın danışmanı, danışmanımız kıymetlimiz abimiz hocamız Murat Dolu’ya şahsım, Belediye Başkanım, Belediye Başkan Yardımcılarım ve bizimle ziyaretler gerçekleş tiren Soma Nakliyeciler Kooperatif başkanı ve yardımcısı adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.