Ünkor İle Sıcaktan bunalmayın

Soma’da yıllardan buyana Soğutma ve Isıtma sistemlerinin teknolojik ve ekonomik ürünü olan Daikin klimaları yetkili satıcılığını yapan Ünkor Klima yaz günlerinizi serinletiyor.

Dünya iklimlendirme devlerinden Daikin, bu yaz’da Ünkor ile size serin bir yaz fırsatını en ekonomik halliyle sunuyor. Firma iletmecisi Serkan Ünlü ve Ebusuud Ünlü ” yapılan çalışmalar ile  ‘doğru hava’ konsepti çerçevesinde geliştirilen 4+ ürünlerinde; ultra sessiz çalışma, havayı kullanıcının üzerine üflememe, bakterileri yok etme ve ortam havasını kurutmama özelliklerini bünyesinde barındıran ürünler ile DAAİKİN klimalarının en önemli tercih nedenleri arasında yer aldığını söyledi.

Serkan Ünlü, “İklimlendirme sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden olan Daikin, geçtiğimiz günlerde açıkladığı çevre raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor Daikin klimalar, çevresel faktörleri insan sağlığı açısından etkilerini en aza indiren tasarımları ile 4+ olarak da adlandırılan konsept çerçevesinde; ultra sessiz çalışma, havayı kullanıcının üzerine üflememe, bakterileri yok etme ve ortam havasını kurutmama özelliklerini bünyesinde barındırıyor” dedi.

Daikin Soma Yetkili Satıcısı ÜNKOR Klima işletmecisi Serkan Ünlü “Çevresel sürdürülebilirlik, insan sağlığı Daikin için temel bir hedeftir. Bizlerde yetkili satıcılar olarak bu hedefler doğrultusunda kullanıcı sayısını arttırmak ve DAİKİN olarak kullanıcılarımıza ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak amacıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Daikin diye farklı firmaların yan ürünlerini alarak madur olmayın. Doğru markayı doğru adresten ÜNKORN’da alabilirsiniz. Hem ekonomik, hem de uzun ömürlü. Üstelik sağlığınızın dostu ürünler..

Ünkor olarak firmamızın ana faaliyet alanı Isıtma – Soğutma – Havalandırma üzerine mekanik tesisat uygulamalarıdır. Kombi , Split Klima ile bireysel ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınıza çözümler sunabildiğimiz gibi, Multi Split Klima , VRV – VRF , Soğutma Grupları ile de merkezi iklimlendirme ihtiyaçlarınıza çözümler sunabilen geniş ürün çeşidine sahip bir firmayız.

Daikin Klima Soma Yetkili Satıcısı olan firmamız; teknik donanımı ve servis elemanları ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Klima alırken çok düşünün ve en doğrusuna karar verin. DAikin olarak Japon teknolojisi ile hem eviniz hem işiniz hem de cebiniz rahatlasın. Ünkor Klima İdman Sokak Katlı otopark karşısında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.