Soma Kurtuluş Gazetesi

Kırsal mahallelerde sağlık kontrolleri

Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü veteriner hekimleri kuzu ve oğlak kayıplarının en aza indirilmesi için mahallelerde sağlık kontrolleri yaptı. Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü veteriner hekimleri kırsal mahallelerde küçükbaş hayvanların sağlık kontrollerini yaptı.Konu ile ilgili açıklamada bulunan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan ‘İlçe Müdürlüğümüz Veteriner Hekimlerince 2020 yılı anaç koyun keçi […]

Kırsal mahallelerde sağlık kontrolleri
20 Ocak 2021 - 12:08 'de eklendi.

Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü veteriner hekimleri kuzu ve oğlak kayıplarının en aza indirilmesi için mahallelerde sağlık kontrolleri yaptı.

Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü veteriner hekimleri kırsal mahallelerde küçükbaş hayvanların sağlık kontrollerini yaptı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan ‘İlçe Müdürlüğümüz Veteriner Hekimlerince 2020 yılı anaç koyun keçi destekleme tespit çalışmaları devam etmektedir. Veteriner Hekimlerimiz aynı zamanda yeni doğan kuzu ve oğlakların sağlık kontrolünü yapıp kuzu ve oğlak kayıplarının en aza indirilmesi için yetiştiricilerimizin dikkat etmesi gereken konular hakkında bilgiler vermektedirler’dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER