‘Çevre Dostu 1000 okul’

Polyak Eynez A.Ş., Millî Eğitim Bakanlığı ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı iş birliği ile başlatılan “Çevre Dostu 1000 Okul” projesi kapsamında Kınık Şehit Sezai Geçgin İlkokulu’nda düzenlenen çevre etkinliğine katıldı.

Polyak Eynez A.Ş., Millî Eğitim Bakanlı ğı ve Çevre, Şehirci lik ve İklim Değişikliği Bakanlığı iş birliği ile başlatılan “Çevre Dostu 1000 Okul” projesi kapsamın da yer alan Kınık Şehit Sezai Geçgin İlkokulu Polyak Eynez A.Ş., Millî Eğitim Bakanlı ğı ve Çevre, Şehirci lik ve İklim Değişikliği Bakanlığı iş birliği ile başlatılan “Çevre Dostu 1000 Okul” projesi kapsamın da yer alan Kınık Şehit Sezai Geçgin İlkokulu düzenlenen çevre etkinliğine katıldı.
Millî Eğitim Bakanlığı’nın ‘Temiz Okul ve Temiz Enerji’ çatısı altındaki bir alt proje olan ‘Çevre Dostu 1000 Okul Projesi’nin Kınık’ta pilot okulu olan Şehit Sezai Geçgin İlkokulu’nda, çocuklarda çevre bilinci ve çevre farkındalığı oluşturmak için gerçekleşen etkinlikte, Polyak Eynez A.Ş. Çevre Mühendisleri tarafından çevre bilinci ile ilgili çocuklara seminer verildi.
Etkinliğe Kınık Kaymakamı Mehmet Türkmen, Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu, Polyak Eynez A.Ş. Çevre Müdürü Gökhan Tiftik çevre mühendisleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.